14 відгуків
Интернет магазин "Био топливо Земли"
+380 (97) 720-27-07

Гранулятори України

Лінії по виробництву пелет, прес-гранулятор для комбікорми та інша техніка за цінами виробника!
Хочете побудувати успішний бізнес? Ми пропонуємо вам унікальну можливість виробляти надзвичайно затребувану продукцію - паливні пелети з відходів виробництва. Їх давно і успішно використовують майже всі країни Європи.
Компанія Гранулятори України — один з небагатьох виробників грануляторів ОГМ і ліній гранулювання необхідних для виробництва пелет яка має власне виробництво пелет. Ми працюємо на ринку вже 5 років. За нашими плечима десятки вдало виконаних проектів різної складності від установки устаткування на приватних фермерських господарствах до повного обладнання великих промислових комплексів.
Ми пропонуємо вам гранулятор ОГМ 1,5, гранулятор ОГМ 0,8 і лінії гранулювання ОГМ. Вони є універсальними. Сировиною для переробки може служити:
❖ відходи деревообробки: обапіл, тріска, тирса, стружка.
❖ лузга насіння сільськогосподарських культур: гречка, соняшник, просо.
❖ курячий послід (з вологістю, що не перевищує 10%)
❖ солома, очерет.
Дані моделі також можуть використовуватися для виробництва комбікормів із зерен пшениці, жита, кукурудзи, інших зернових культур
Лінії з виробництва пелет нашого виробництва в залежності від моделі, якості і типу сировини здатні виробляти від 0,3 до 4 тонн готового продукту на годину.
Компанія Гранулятори України також пропонує:
Комплектуючі до гранулятору ОГМ 1,5: корпусу гранулятора, кришки корпусу, передні панелі корпусу, платформи, муфти, трубчастий вал, гайки планшайби, плити, метелики гранулятора, хомути кріплення матриці, задні втулки, шайби притиральні, задні стакани, гайки трубчастого вала, регулювання роликів, власники роликів, капелюхи гранулятора, нижній вал, шестерня, середній вал, шестерня середнього вала, шестірня планшайби і інші деталі.
Комплектуючі до ліній гранулювання ОГМ: бункер-накопичувач лінії, циклон, система циклонів, охолоджувач, норія лінії, дозатор гранулятора, ворошитель, змішувач і інші комплектуючі.
Чому компанія Гранулятори України?
✔ Ціни від виробника: ми гарантуємо вам реальну вартість обладнання;
✔ Монтаж «під ключ»: фахівці професійно і швидко виконають установку і наладку ліній по виробництву паливних брикетів і комбікормів. Вони готові виїхати в будь-яку точку України.
✔ Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми самі є виробником пелет, тому краще наших фахівців здійснити налагодження обладнання або його ремонт не зможе ніхто!
✔ Прямі поставки по Україні, в країни СНД і Європи. Географія нашої діяльності не обмежується Україною, хоча ми здійснюємо поставки в Харків, Дніпропетровськ, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Луганськ, Донецьк та інші міста. Ми також багато років успішно поставляємо свої товари в країни СНД і Європи.
Гранулятор ОГМ 1,5 і ОГМ 0,8, а також комплексні лінії гранулювання ОГМ — це чудове бізнес рішення, яке повністю окупитися лише за рік!
Компанія також надає в продаж: частотні перетворювачі, електродвигуни і мотори-редуктори.
Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у нашого менеджера за контактними номерами телефону:
З повагою, Володимир Володимирович
Email: granulator.ukraine@gmail.com тел.: +380 97 071-0022                     +380 63 356-0022                     +380 95 502-2133              http://granulator-ukraine.ub.ua Україна, Виробництво обладнання для гранулювання біомаси
Він з радістю відповість на всі питання, що цікавлять вас.
Ми завжди раді новим клієнтам. Купуйте якісне обладнання у кращих!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner