14 відгуків
Интернет магазин "Био топливо Земли"
+380 (97) 720-27-07

Преси для брикетування

Поступовий перехід України і Європи на альтернативні джерела енергії підвищив популярність твердопаливних котлів серед населення. У той же час, різні організації почали шукати доступну заміну вугілля та дров для своїх паливних печей. Все це підвищило попит на доступні і висококалорійні брикети. Вони виробляються з будь подрібненої біомаси за допомогою пресування, без використання додаткових зв'язуючих. Кілька плюсів виробництва брикетів Будучи власником сільськогосподарського підприємства або деревообробного виробництва, ви зможете цивілізовано позбавлятися від відходів.
Структура брикетів дає можливість застосовувати їх як повноцінне опалення, замість вугілля і дров. Вони підходять для використання в коксових печах і не шкодять навколишньому середовищу.
Виготовлення брикетів навіть при мінімальних вкладеннях в облаштування виробництва не займе багато часу і не буде відволікати від основної діяльності вашого підприємства.
Сировиною для них можуть виступити різні ваші відходи: лушпайки зерен, солома, тирса, залишки соняшнику, хвоя, сухе листя, папір і подрібнені продукти деревообробки.
Особливості агрегату Wektor Якість обладнання польської компанії користується в Європі повагою. Навіть б/у екземпляри здатні довго і ефективно служити.
Вартість наша компанія тісно співпрацює з виробником, тому ми пропонуємо обладнання в ідеальному стані за доступною ціною.
Надійність в наявності повний перелік необхідних запчастин і комплектуючих, а також сучасні виробничі цехи. Ми надамо вам підтримку в будь-якій ситуації.
Вигода адекватна ціна преса дозволить вже в якнайшвидші терміни окупити вкладені у виробництво брикетів гроші. Виробництво обладнання для гранулювання і брикетування біомаси. +380 (99) 738-67-98 +380 (97) 390-42-35 Email: Bioekoprom@gmail.com З повагою, Євген Миколайович.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner