14 відгуків
Интернет магазин "Био топливо Земли"
+380 (97) 720-27-07

Сепаратори САД базові моделі


Завод АЕРОМЕХ - розробник і виробник сепараторів САД
На посів потрібно використовувати тільки повноцінні насіння, насіння з високими показниками питомої ваги, які сформовані в середній частині колоса, (качана, капелюшки і т. п.) Відбір таких насіння дозволяє виробляти сепаратор САД, принцип роботи якого закладена здатність високоточною калібрування зерна за питомою вагою. З 2001 року сепаратор САД успішно зарекомендував себе як агрегат для якісної підготовки посівного матеріалу, здатного давати надбавку до урожаю до 35%. Численні дослідження в НДІ України, Білорусі, Англії, Норвегії підтверджують підвищення посівних та врожайних якостей насіння, після сепарації зерна на сепараторі САД. А тисячі господарств України і 50-ти країн світу по достоїнству оцінили роботу агрегату, назвавши сепаратор САД цілою технологією отримання високоврожайних насіння.
Універсальний, без решітний, багатофункціональний сепаратор аеродинамічний САД здатний очистити і відкалібрувати зерно будь-якої вологості і засміченості за питомою вагою, виділяючи в самостійні фракції зерна нижній, середній і верхній частині колосу, качана, кошики і т. д. Що це дає? Це унікальна можливість для кожного сільськогосподарського товаровиробника отримувати свій власний посівний матеріал з високими посівними і врожайними якостями. Це з легкістю забезпечує аеродинамічний сепаратор САД. Багатотисячні відгуки клієнтів і 15 років наукових досліджень у різних країнах світу однозначно підтверджують прибавку врожаю і високі посівні якості насіння, отриманих після сепарації на машині САД. Тільки струменевий генератор (серце машини САД) дозволяє з високою точністю відкалібрувати зерно по питомій вазі з точністю +3%. В сепараторі САД струменя не тільки отвеивают пил і сміття в зерновому потоці, але і сканують кожну зернівку потоку в різних проекціях. Завдяки цьому ми отримуємо зважений висококласний посівний матеріал. Здути пил може будь-який агрегат типу віялки з імпелер або будь-яким іншим вентилятором. Аеродинаміка сепаратора САД - відпрацьована десятиліттями технологія отримання посівного матеріалу з максимально можливими врожайними якостями.
З повагою,
Володимир Миколайович Конт.тел. +38(066) 796-69-27 +38(063) 181-77-97 +38(067) 620-03-53
Email: bio.fuel.earth@gmail.com Україна, м. Дніпропетровськ Виробництво обладнання для гранулювання і брикетування біомаси

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner