14 відгуків
Интернет магазин "Био топливо Земли"
+380 (97) 720-27-07

Продаж Хангов (Hаnd Pan) від українського виробника

У нас ви можете купити Hand Pan від Українського майстра. Є можливість виготовити понад 19 видів ладу на ваш вибір, а також можливість виготовити лад, як в будь-якому відео з інтернету. Інструмент має 9 нот (8 доумов і Ding)
Терміни виготовлення 14-30 днів
Вартість зі знижкою Ханг 1200$ - 1100 з чохлом-рюкзаком
Акуратний і красивий інструмент з обрамленням торців мідної смугою, що дозволяє приховати краю металу двох півсфер
У вартість входить чорний чохол-рюкзак з пом'якшувачем всередині, для зручного транспортування Ханга, а також рідину для змащування внутрішньої і зовнішньої поверхні Ханга, для захисту від корозії.
Вага інструменту з чохлом 7 кг. Доставка можлива Новою Поштою, або особисто в руки.
Вибираємо Hand Pan:
Ви можете вибрати будь-який вподобаний Вам лад. В кожному товарі є відео з звучанням Вартість будь-якого інструменту 1100$ 1200$ з чохлом. Натисніть на будь-який лад і зможеш подивитися відео і звучання Ханга. Так само ми можемо виготовити будь-який лад на замовлення!
КІЛЬКА ПОРАД: Вибираючи Ханг в інтернеті, завжди просіть послухати звучання. Можна знайти набагато дешевше інструмент, але швидше за все звучання буде не таким глибоким і тривалим (за винятком термінових продажу хороших інструментів, але таке рідкість). Середня ціна на хороший інструмент не може бути нижче 1000$. Також варто уточнити, ціна вказана з чохлом, або без нього. В ідеалі зустрітися особисто і пограти на Ханге наживо
За запитом ми можемо організувати зустріч, і ви пограєте на Ханге наживо в своєму місті.
Питання та відповіді:
Який лад мені підійде? Це залежить від ваших уподобань, варіанти звучання Хенд Пана ви можете побачити і почути на сайті
Як доглядати за інструментом: У першу чергу потрібно берегти його від ударів. Не рекомендуємо здавати Хенд Пан в багажне відділення літака або автобуса. У літаку він чудово поміщається у верхні відсіки багажу в салоні.
Також не рекомендуємо грати на ньому на відкритому сонці. Грайте в тіні. Не ставити інструмент Дингом (опуклою нотою) вниз. Не сильно бить пальцами рук по нотам инструмента во время игры. Ханг любит четкие, но не сильные удары. Иначе есть вариант плавного изменения звучания ноты Периодически можно смазывать маслом, оливковым или любым другим, кроме подсолнечного. Особенно если вы в восточных странах с повышенной влажностью!
Слушая Ханг мы прикасаемся к музыке нового времени, к целой эпохе, которую создаем мы сами. Его космическое звучание поистине поражает и завораживает необычностью и глубинной.
История Ханга только началась — его создали в 2001 году, на границе нового тысячелетия, Феликс Ронер и Сабина Шорер в Швейцарии. Изобретя такой сложный музыкальный инструмент, основатели оригинальной handpan марки Pan Art видимо не были готовы к такой популярности и приобретение оригинального Hung до 2014 года было довольно сложной задачей. Последние годы, пока мастера еще принимали заказы, чтобы купить Ханг нужно было вручную написать письмо о желании приобрести Hand pan, выждать своей очереди (иногда в течении нескольких лет ) и по готовности приехать лично за своим Hung в Швейцарию.
После 2014 производство швейцарских инструментов закрылось. Но это не уменьшило намерение многих вдохновленных людей заполучить свой собственный космический инструмент.
И так начали возникать другие мастерские по всему миру. В каждой из них рождается уже свое особое звучание, мастера экспериментируют со звуком, металлом, улучшая технику производства, добавляя свое видение и энергию в каждый созданный Ханг.
Сейчас, как и с самого начала, производство Хангов не является массовым и именно поэтому инструмент сохраняет свою уникальность, ведь их насчитывается совсем не много по всему миру.
В Україні є близько трьох майстрів по виготовленню Hang Drum-ів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner